وبلاگ مستقل اطلاع رسانی، خبری و تحلیلی
امروزه سایت های اطلاع رسانی ادارات و سازمان ها به یک نیاز برای انجام الکترونیکی کارها تبدیل شده و هر سازمانی سعی در ارائه خدمات به صورت اینترنتی دارد در شهرستان میانه نیز چند اداره و سازمان با احساس این نیاز اقدام به ایجاد سایت های اطلاع رسانی کرده اند یکی از این سازمان ها و ادارات دولتی، شهرداری میانه می باشد، چندین سال از ایجاد این سایت گذشته ولی مطالب آن بسیار ناقص، دور از واقعیت و صفحات خالی است.
با مرور سایت شهرداری میانه موارد زیر مشاهده می شود:
- در منوی این سایت در قسمت سازمان ها و شرکت ها شهرداری، قطار شهری هم گنجانده شده.
- اگر بر روی بخش نمایندگان مجلس و یا شورای شهر کلیک کنید، یک جدولی ظاهر می شود که خالی است گویی نماینده مجلس و شورای شهری وجود ندارد، قسمت طرح های اجرایی شهرداری نیز وضعیت مشابهی دارد، شهرداری بدون طرح اجرایی!! .
-اگر روی نقشه میانه کلیک کنید نقشه شهرستان میانه را خواهید دید با کیفیت پایین و ناخوانا.
جالب تر از همه : در قسمت شهر میانه در یک نگاه دقیقا کپی (بدون ذکر منبع) مطالب سایت شبکه اطلاعات شهری میانه (www.Miyaneh.info) گنجانده شده که نوعی نقض قانون کپی رایت است .
بخش سایت های مرتبط اوج هنر سایت شهرداری میانه است، دانشگاه خوی، نقشه کامل شیراز، استانداری خوزستان، سیستم مدیریت محتوای شرکت تسهیل گستر، لینک های سایت شهرداری میانه است بدون وجود حتی یک سایت در مورد میانه.

پیشنهاد :
با تجزیه و تحلیل و بررسی سایت اطلاع رسانی چند پیشنهاد می توان ارائه داد:
1. برای اینکه گفته های سایت به حقیقت بپیوندد به ناچار قطار شهری میانه را راه اندازی کنیم.
2. وجود لینک های خالی یک سایت رسمی دولتی نشان ضعف و بیکاری آن بخش است، لذا چون قسمت طرح های اجرایی و دیگر قسمت های دیگر شهرداری کاری ندارد این واحدها را منحل کنیم.
3. چون امکان بیکار کردن عده زیادی از کارکنان شهر نیست بخشهایی که کاری برای انجام ندارند لینکشان را برداریم.

---- بهترین گزینه: از سایت اطلاع رسانی چشم پوشی کنیم، چرا که جز دردسر چیز دیگری عاید شهرداری نمی کند.
+ نوشته شده در  جمعه بیستم اردیبهشت ۱۳۸۷ساعت 12  توسط امیر صادقی  |